Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Junoszyno

Junoszyno, pomorskie

  • 290 000 zł
  • 950 m²
  • 305,26 zł/m²

Zdjęcie

Marta Pruchno

Skontaktuj się

Działka budowlana Junoszyno

Junoszyno, pomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

290 000 zł

950 m²

305,26 zł/m²

Działka budowlana Junoszyno

Zaktualizowane: 14 maja 2026

290 000 zł 950 m² 305,26 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 290 000 zł (305,26 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 950 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 12431/3685/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 950 m² położona w malowniczej nadmorskiej miejscowości Junoszyno, w gminie Stegna. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju, bliskości natury oraz doskonałej lokalizacji pod budowę domu całorocznego, letniskowego lub inwestycji turystycznej. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu lasów oraz zabudowy jednorodzinnej i rekreacyjnej. (...)

Agent

Marta Pruchno

518 286...

518 286 547

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marta Pruchno

518 286...

518 286 547

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marta Pruchno

Zostaw telefon, oddzwonimy